Najnowsze wydanie 43

Okladki E Wydani Magazyn Pomorski

 

 

Redakcja

Prezes: Grażyna Anna Wiatr
Redaktor naczelny: Zbigniew Żukowski
Zespół redakcyjny: Ewa Judycka, Anna Umięcka, Alina Kietrys, Barbara Miruszewska, Cezary Spigarski, Jerzy Uklejewski, Paweł Janikowski, Tomasz Wróblewski, Ewelina Kroll

Skład: Maciej KREDA Jurkiewicz, www.produktart.pl

Dział foto: AJF Media, Maciej Kosycarz KFP, Radosław Michalak, Sławomir Panek, Fotogrupa, Marta Domańska, Krzysztof Lewandowski/KMArt Photo

Druga edycja Lady Business Awards

Lady Business Awards

 

Lady Business Club Business Woman Foundation, powstała na bazie klubu Lady Business Club, zaprasza do udziału w swoim projekcie promującym przedsiębiorcze kobiety. Ruszył nabór do plebiscytu Lady Business Awards 2018, w którym zostaną wyłonione i nagrodzone kobiety prowadzące z sukcesem firmy od co najmniej pięciu lat i mające na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia zawodowe.

 

Pierwsza fundacja dla kobiet biznesu

 

Lady Business Club Business Woman Foundation to organizacja działająca od 2011 roku. Klub przede wszystkim integruje i promuje kobiece biznesy, a także zapewnia profesjonalne wsparcie w efektywnym zarządzaniu firmą oraz budowaniu swojej marki i wizerunku. Od siedmiu lat organizuje konferencje, warsztaty, spotkania biznesowe, brainstormy i sesje networkingowe.

 

Fundacja kontynuuje działalność klubu w myśl hasła „Promuj siebie i swoją firmę”, prowadzi także liczne projekty edukacyjne, m.in. e-booki z zakresu prowadzenia własnej firmy oraz prezentujące historie kobiet biznesu. Promuje także polskie kobiety w kraju i poza jego granicami, zapewniając wymianę wiedzy i doświadczeń z międzynarodowymi instytucjami i organizacjami.

 

Plebiscyt Lady Business Awards 2018 to druga edycja tego konkursu. Podczas uroczystości ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek (26 października 2018 w Warszawie) ogłoszone zostaną wyniki plebiscytu.

 

Misja plebiscytu

 

„Zapraszam do udziału kobiety, które pragną pochwalić się swoimi sukcesami zawodowymi, wypromować swoje firmy i dołączyć do przedsiębiorczych kobiet będących inspiracją dla innych” – mówi Emilia Bartosiewicz, prezes i założycielka Lady Business Club Business Woman Foundation.

 

Plebiscyt ma na celu uhonorowanie kobiet, które swoim dorobkiem i postawą budują filary polskiego biznesu. „Chcemy, aby ich wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości został doceniony i aby nagroda zachęciła je do mówienia o swoich dokonaniach w Polsce i za granicą” – dodaje Emilia Bartosiewicz.

 

Warunki udziału

 

Do plebiscytu mogą zgłaszać się kobiety, które spełniają następujące warunki:
• prowadzą firmę, która istnieje na rynku nieprzerwanie minimum pięć lat
• mają na swoim koncie wybitne osiągnięcia (pozycja firmy,
rozpoznawalność marki, wyniki sprzedażowe, nagrody, certyfikaty itp.)
• zatrudniają minimum dwóch pracowników na etat lub umowę o współpracy
• realizują projekty społecznej odpowiedzialności biznesu
• angażują się w działalność prospołeczna i charytatywną
• cieszą się nieposzlakowaną opinią na rynku.

 

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie www.ladybusinessawards.pl do 30 września 2018 r. W Kapitule zasiadają wybitne postaci świata biznesu, m.in. Jaga Hupało (marka Jaga Hupało Born to Create), Jolanta Zwolińska (twórczyni marek Dermika, Soraya, aktualnie Yonelle), Barbara Chweściuk (marka Bialcon, Pałac w Cieleśnicy oraz Manufaktury Cieleśnic), Maria Olsson (marka Maria Olsson Konsult w Szwecji). Wkrótce organizatorzy ujawnią kolejne nazwiska.

 

Uroczystość podsumowująca plebiscyt odbędzie się 26 października 2018 r. w Warszawie. W wieczorze udział wezmą m.in. polskie kobiety biznesu, członkinie Lady Business Club, dotychczasowi prelegenci konferencji organizowanych przez organizatora.

 

Partnerem wydarzenia są polskie i międzynarodowe organizacje branżowe. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły m.in. Rzeczpospolita, RP.pl, RMF Classic, Biznes Musi Sprzedawać, Marketing dla Ciebie, Stowarzyszenie Aktywne Kobiety, Świadomi w Biznesie, Business Lady Club w Bułgarii, Luxembourg-Poland Business Club, Polski Klub Biznesu w Portugalii, Polish Business House, Polski Klub Biznesu w Rosji i wielu innych partnerów z Polski i z zagranicy.

© Magazyn Pomorski 2013

Tworzenie stron www megaweb.pl